REKLAMA

Rosyjski polityk OBRAŻA polskich żołnierzy na granicy z Białorusią!

Rosyjski polityk, Vitaly Milonov, pojawił się na przejściu granicznym w Bruzgach, na granicy polsko-białoruskiej. Rosjanin wygłosił obrażające Polaków przemówienie, zarzucając polskim służbom brak miłosierdzia.

Jak informuje Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych, Stanisław Żaryn, dziś na przejściu granicznym w Bruzgach pojawił się rosyjski polityk Vitaly Milonov, poseł do Dumy z ramienia pro-Putinowskiej partii. Na widok naszych żołnierzy i funkcjonariuszy cała ekipa filmowa zaczęła krzyczeć i obrażać Polskę.

– Rosyjski polityk oskarżał Polskę i Zachód o wywołanie kryzysu a także oskarżył Polskę o agresję i brak człowieczeństwa. Politykowi rosyjskiemu towarzyszył propagandysta reżimu Łukaszenki. To już kolejny przejaw wsparcia strony rosyjskiej dla reżimu Łukaszenki prowadzącego operację przeciwko Polsce. Kreml coraz jawniej wspiera działania służb białoruskich przeciwko UE – poinformował Żaryn na Twitterze.

– Wystarczy przeklinać kościół, łamać zasady wyznawane przez kościół. Nie jesteście chrześcijanami. Was nie dopuszczą do Świętej Komunii za to wszystko, co robicie. Ksiądz nie wpuści was na próg kościoła, ponieważ jesteście niemiłosierni – mówił ostro rosyjski polityk.

– Katolicy, gdzie wasza miłość do bliźniego. Wiara znaczy dla was mniej niż wypłata i instrukcje z Brukseli! – głosił Milonov prowokatorsko.

ZOBACZ TAKŻE:

SZTURM MIGRANTÓW NA POLSKĄ GRANICĘ!

tvPolska

22-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)