REKLAMA

Straż Graniczna: 200 imigrantów SFORSOWAŁO granicę! Białorusini oślepiają laserami!

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej pogarsza się. Dziś Straż Graniczna poinformowała o kolejnym już szturmie nielegalnych imigrantów.

Nielegalni imigranci wspierani przez białoruskie służby coraz śmielej i zacieklej przypuszczają ataki na polską granicę. Dziś Straż Graniczna poinformowała o kolejnej próbie wtargnięcia na terytorium Rzeczpospolitej.

– Wczoraj, 24.11, na odcinku ochranianym przez Placówkę SG w Czeremsze grupa ponad 200 osób siłowo sforsowała granicę. Rzucano kamieniami oraz drewnianymi konarami w stronę polskich służb – przekazała Straż Graniczna na swoim Twitterze. Jak poinformowano, czynny udział w ataku brała strona białoruska, aktywnie utrudniając polskim żołnierzom i funkcjonariuszom ochronę granicy.

– Żołnierze białoruscy oślepiali polskie służby stroboskopami oraz laserami – wyjaśniła Straż Graniczna.

Jest to kolejny już atak na granicę, przypuszczony przez nielegalnych imigrantów od początku kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Od początku kryzysu strona białoruska miała kierować i wspomagać nielegalne działania rzekomych uchodźców. Rozpowszechniana jest również propaganda, mająca oczernić polskie służby mundurowe, zarzucająca im nieludzkie traktowanie migrantów.

ZOBACZ TAKŻE:

SZTURM MIGARNTÓW NA POLSKĄ GRANICĘ!

tvPolska

25-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)