REKLAMA

Policja poszukuje 43-letniego mieszkańca Rzeszowa

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za Piotrem Płochem ps. „Brodinio”.

303-277751

Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym za założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nabywaniem, przewozem oraz wprowadzeniem do obiegu znacznej ilości środków odurzających.

Zachodniopomorski XI Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie, wydał za 43-letnim mieszkańcem Rzeszowa list gończy. Mężczyzna podejrzany jest o założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą charakter zbrojny, zajmującą się nabywaniem, przewozem oraz wprowadzeniem do obiegu znacznej ilości środków odurzających. Poszukiwany znany jest ze swojej twórczości muzycznej, występuje w popularnych mediach społecznościowych pod pseudonimem Brodinio. Ponadto posiada liczne kontakty w środowisku osób związanych m.in. z twórczością muzyczną i mieszanymi sportami walki.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami z Wydział Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Rzeszowie lub telefonicznie pod numer 47 821 24 31 lub z najbliższą jednostką Policji 112.

źródło:KPP Brzozów


24-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)