REKLAMA

Nożem zaatakował dwie osoby. Jedna z nich nie żyje

TARNÓW OPOLSKI. W Tarnowie Opolskim zamaskowany mężczyzna zaatakował nożem dwie osoby, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku poniesionych obrażeń 18-letni pokrzywdzony zmarł w szpitalu. Drugiemu z poszkodowanych, 32-latkowi odniesione rany nie zagrażają życiu i zdrowiu. Opolscy policjanci kilka godzin po zgłoszeniu zatrzymali osobę podejrzewaną o zabójstwo młodego mężczyzny.

W mieszkaniu 46-latka zabezpieczono niebezpieczne narzędzia, które mogły posłużyć do przestępstwa. Policjanci z Komendy Miejskiej w Opolu nadal prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze, by ustalić dokładny przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

– W niedzielę, 17 grudnia 2023 roku około godz. 2.30 w Tarnowie Opolskim do grupy 6 osób podszedł nieznany im zamaskowany mężczyzna. Po chwili pchnął nożem dwóch mężczyzn, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzeni wspólnie z pozostałymi osobami pojechali do szpitala. To właśnie wtedy otrzymaliśmy zgłoszenie o tym ataku. Policjanci z komendy miejskiej od razu przystąpili do działania – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Opolu.

Funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli monitoring i ślady z miejsca ataku. Dzięki ich pracy, około godz. 15: 00 policjanci z komendy miejskiej zatrzymali podejrzewanego o zabójstwo 46-latka. W miejscu zamieszkania zatrzymanego funkcjonariusze zabezpieczyli niebezpieczne narzędzia, które mogły posłużyć do popełnienia przestępstwa.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze. Policjanci z komendy miejskiej pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i dokładny przebieg zdarzenia.

Źródło: KWP Opole

 

18-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)