REKLAMA

Nożem ugodził mężczyznę. Grożą mu minimum trzy lata więzienia

TARNOBRZEG/PODKARPACIE. Tymczasowym aresztem objęty został 28-letni mężczyzna, który w noc sylwestrową ugodził nożem innego mężczyznę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany, a prokurator postawił mu zarzut.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gorzycach pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Tarnobrzegu prowadzą śledztwo, w ramach, którego tymczasowo aresztowany został 28-letni mieszkaniec Stalowej Woli, podejrzany o zaatakowanie nożem mężczyzny, uczestniczącego w zabawie sylwestrowej. Do zdarzenia doszło 1 stycznia przed godz. 4, w miejscowości Wrzawy w gminie Gorzyce.

– Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze, którzy ustalili, że 40-letni mężczyzna, podczas kłótni, został ugodzony nożem przez jednego z uczestników spotkania sylwestrowego, które zorganizowano w strażackiej remizie. Pokrzywdzony został przewieziony karetką do szpitala, gdzie została udzielona mu pomoc – informuje Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

Policjanci ustalili rysopis sprawcy, świadków zdarzenia, weryfikując wszystkie informacje w tej sprawie. W efekcie sprawca został zatrzymany. Mężczyzna był pod działaniem alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

tarno

– W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nóż, którym posłużył się sprawca. Mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa, do którego się przyznał – dodaje KMP w Tarnobrzegu.

Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu, po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w sprawie materiałami dowodowymi, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 28-latka na okres miesiąca. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

03-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)