Zatrudnię elektryka na stanowisko elektryk-konserwator.

Data dodania: 2024-07-08 07:28:35
#ID: 52680

Zakres obowiązków:

 ·       utrzymanie sprawności technicznej i ruchu instalacji elektrycznej na budynkach mieszkalnych

·        konserwacja, przeglądy oraz naprawa urządzeń i instalacji elektrycznych,

·        diagnozowanie przyczyn awarii i usterek,

·        wykonywanie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania ruchu,

Wymagania:

 ·        wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryczne / elektroniczne),

·        uprawnienia SEP Gr. 1 , powyżej 1kV EKSPLOATACJA w zakresie obsługi i konserwacji),

·        szybkie przyswajanie nowych zagadnień,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

·        umiejętność analitycznego myślenia i rozwiazywania problemów,

·        samodzielność i dobra organizacja pracy,

·        skrupulatność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

·        komunikatywność i umiejętność współpracy

·        doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

Zapewniamy:

- solidne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- system pracy jednozmianowej zmiany (7-15)

- zaplecze socjalno-sanitarne

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z polska112.pl