Palacz kotłów CO

Data dodania: 2024-08-16 10:36:41
#ID: 53466

Firma Polsal sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za utrzymanie i kontrolę nad procesem spalania w kotłach CO
- Bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem pracy na kotłowni w trakcie prowadzonej zmiany
- Przestrzeganie przepisów związanych z bezpiecznym zarządzaniem kotłownią i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
- Staranna realizacja powierzonych zadań

Podstawowe wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym, włączając w to pracę nocną i w weekendy
- Znajomość zasad oraz procedur związanych z obsługą i kontrolą kotłów CO

Mile widziane:
- Uprawnienia energetyczne grupy II eksploatacja
- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- Uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej
- Doświadczenie w pracy na stanowisku Palacza CO lub w pokrewnym zawodzie

Oferujemy:

- Możliwość odbycia kursu na uprawnienia do pracy na stanowisku palacza
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Wsparcie doświadczonej kadry
- Pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@polsal.com.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy - Brzozów, ul. Rzeszowska 10.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z polska112.pl